Новая Каховка
C

» » У таврійській школі пройшла лінійка до Дня Соборності України

У таврійській школі пройшла лінійка до Дня Соборності України

У рамках відзначення Дня Соборності України у ЗОШ №7 пройшла загальношкільна лінійка «День Соборності України – символ національного єднання українського народу».

Під час лінійки до учнів школи звернулася директор школи Лілія Гришагіна, яка зазначила, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети: збудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, забезпечити добробут нинішніх і наступних поколінь українців.

Завідуюча шкільною бібліотекою О.Шарапова оформила книжково-журнальну виставку, на якійпредставлено портрети українських письменників та історичних діячів, чия творчість і діяльність нерозривно пов’язана з боротьбою за волю України.

Діти співали Гімн України, декламували патріотичні вірші, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки випускника школи Олега Гребінського, який героїчно загинув на сході України.

У таврійській школі пройшла лінійка до Дня Соборності України

У таврійській школі пройшла лінійка до Дня Соборності України


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.