Нова Каховка
C

» » В Каховці розпочато боротьбу із «будинками-папугами»

В Каховці розпочато боротьбу із «будинками-папугами»

Сьогодні, 18 січня відділом архітектури Каховської міської ради проведено конференцію з керівниками ОСББ, ЖК та КП «Каховська керуюча компанія», щодо визначення централізованого порядку утеплення фасадів багатоповерхових житлових будинків.

Гострою проблемою виявилась різнокольоровість місць утеплення, як висловився головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Микола Єложенко: «будинки - папуги».

У зв’язку з чим під час свого виступу він запропонував керівникам багатоповерхівок провести загальні збори співвласників, на яких вони визначать єдиний колір фасаду. Необхідно звернути уваги й на технічний паспорт свого житлового будинку, у якому вже зазначений колір. Копії протоколів проведених зборів необхідно буде надати до міського відділу архітектури для подальшого проведення контролю.

Окрім цього, в результаті обговорення було запропоновано порядок надання дозволів на виконання відповідних робіт. Тепер каховчанам необхідно буде погоджувати з керівниками ОСББ, ЖК та КП «Каховська керуюча компанія» (залежно від балансоутримувача будинку) проведення відповідних робіт з дотриманням заходів техніки безпеки. Ще однією новинкою стане - «бігунок» на отримання дозволів у організаціях, чиї комунікації проходять по фасадах будинків (газопостачальні, телекомунікаційні та ін. організації).

Аналогічну конференція відбудеться повторно, уже після проведених загальних зборів співвласників ОСББ.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.