Нова Каховка
C

» » Найбагатші мільярдери світу мають більше грошей, ніж половина населення Землі

Найбагатші мільярдери світу мають більше грошей, ніж половина населення Землі

Вісім найбагатших мільярдерів світу володіють багатствами, які перевищують розміри статків 3,6 мільярда найнезабезпечених людей. Про це інформує міжнародне об'єднання організацій у боротьбі з бідністю Oxfam.

 

Доповідь Oxfam оприлюднили у понеділок, 16 січня. Як зазначається, у власності восьми найбагатших людей планети у 2016 році - близько 400 млрд євро, а 3,6 мільярда найбідніших людей світу мають у своєму розпорядженні лише 384 мільярдів євро. Один відсоток найбагатших людей світу має 50,8% світових доходів.

 

В Oxfam закликали світових лідерів перейти від порожніх розмов навколо проблеми і почати робити реальні кроки для подолання цієї загрозливої прірви. В організації прогнозують, що в разі подальшого зовлікання з цим у світі буде зростати невдоволення нерівністю, що, в свою чергу, призведе до ще більш кардинальних політичних змін, на зразок Brexit та обрання президентом США Дональда Трампа.

 

«Це непристойно, що таке багатство зосереджено в руках декількох людей, коли десята частина населення планети живе на менш ніж два долари в день», - зазначила виконавчий директор Oxfam Вінні Б'яніма, яка братиме участь у всесвітньому економічному форумі в Давосі, що пройде 17 - 20 січня. На її думку, така нерівність і життя в злиднях сотень мільйонів людей призводять до підриву демократії і розколу в суспільствах.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.