Новая Каховка
C

» » В Каховці почав працювати новий тариф на комунальні послуги

В Каховці почав працювати новий тариф на комунальні послуги

Виконавчий комітет Каховської міської ради затвердив новий тариф для комунального підприємства «Каховська керуюча компанія». В результаті, ціна на послуги зросла в середньому на 37%.

Розрахунки здійснюються на кожний будинок окремо, ураховуючи його особливості: наявність або відсутність ліфтів, кількість поверхів, розмір прибудинкової території.

«Підприємство вимушено підняти тариф у зв’язку з постійним подорожчанням енергоресурсів, матеріалів, зростанням мінімальної заробітної плати. Тарифи, прийняті ще в 2012 році не відповідають фактичним витратам на виробництво послуг. Це призвело до того, що підприємство знаходиться у складному фінансово-економічному становищі, що ускладнює надання якісних послуг в повному обсязі. Більш того, нами запропоновано компромісний варіант, коли доводиться враховувати низьку платіжна здатність враховуючу низьку платіжну здатність населення», - економіст КП «Каховська керуюча компанія»Наталія Забалуєва.

Та з новим тарифом з’явились і нові методи зв’язку з абонентами, які обслуговуються КП. Так, тепер окрім засобів масової інформації, на під’їздах житлових будинків з’являтимуться інформаційні листки.

Як відреагує населення на підвищення цін – здебільшого зрозуміло. Та сподіваємось, що каховчани побачать не тільки подорожчання, але й повне виконання послуг з обслуговування будинків.

В Каховці почав працювати новий тариф на комунальні послуги

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.