Нова Каховка
C

» » Дні миру, толерантності та примирення

Дні миру, толерантності та примирення

В социальной сети фейсбук на своей страничке Оксана Михайленко  разместила  информацию о следующем мероприятии.

 

Запрошуємо мешканців громади, гостей міста на соціально – культурну акцію «Дні миру, толерантності та примирення»!

Даний захід присвячений відзначенню 16 листопада – Міжнародного дня толерантності і буде проходити 20 листопада з 13.00 на площі біля кінотеатру «Юність» та в приміщенні кав’ярні.
В програмі заходу:
1. Молодіжний квест «Доступна громада!»(запрошуються учнівські та студентські команди).
2. Тематичний флеш – моб «Зарядка толерантності»
3. Форум – театр для тих, хто хоче відчути себе народним актором.
4. Фотосушка «Людяність понад усе..» (всі бажаючі можуть надати свої фотографії на дану тематику та отримати зворотній зв’язок)
5. Фотомайстерня + фотополювання(запрошуються фотографи – початківці , фотографи аматори із своїми фотоапаратами, планшетами, телефонами).
6. Клоунотерапія для гарного настрою.
7. Тематичні конкурси.
8. Інтеграційні танці.
9. Майстер –класи від майстрів на тему «Дружби і примирення»
10. Флеш –моби.
11. Група психологічної підтримки для переселенців( просимо поширити дану інформацію ) серед переселенців
Також очікуємо вас о 15.00 у дискусійному кафе де ви зможете за чашкою кави та тістечком познайомитись з новими людьми, поспілкуватись на хвилюючі суспільство теми. Кафе знаходиться праворуч у кінотеатрі і перші 20 осіб отримують чай, каву і тістечка безкоштовно
Якщо у вас є цікаві ідеї для майстер – класу, ви - креативні, творчі, володієте будь - якими навичками, які можуть стати у нагоді іншим і ви бажаєте їх презентувати, пишіть в особистому повідомленні і ми створимо умови для вашої презентації і забезпечимо необхідними матеріалами.

Захід організовано Новокаховською міською громадською молодіжною організацією «Перспектива» в рамках проекту «Формування толерантних громад на півдні Херсонської області» за фінансової підтримки проекту «Від руйнування до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві» і Міністерства закордонних справ Німеччини.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.