Новая Каховка
C

» » Рятувальні дрони можуть запустити до 2020 року

Рятувальні дрони можуть запустити до 2020 року

Пасажирський рятувальний безпілотник можуть почати активно використовувати вже до 2020 року, кажуть ізраїльські розробники.

У листопаді такий дрон пройшов успішні випробування. Апарат зміг пролетіти на невеликій висоті.

Його розробка триває вже 15 років. Наразі апарат, що має назву Cormorant ("Баклан"), може переносити 500 кг й розвивати швидкість 185 км на годину.

Вартість безпілотника, який планують використовувати для армії чи рятувальних операцій, - 14 млн доларів.

Безпечніше за вертоліт

У компанії Urban Aeronautics, яка веде проект, запевняють, що цей апарат безпечніший вертольота.

Дрон може не лише злітати і сідати вертикально, а й літати між будівлями, а також під лініями електропередач.

Рятувальні дрони можуть запустити до 2020 року

Керівник Urban Aeronautics Рафі Йоелі каже, що Cormorant вже пройшов шлях від прототипу до майже готової моделі і має серйозні перспективи на ринку.

Безпілотники поступово починають використовувати у комерційних цілях. Компанія Amazon анонсувала, що з літа стартує сервіс Prime Air - доставка товарів дронами.

А минулого червня інший пасажирський безпілотник, створений китайськими розробниками з фірми Ehang, отримав дозвіл на тестові польоти в американській Неваді.

Перспективи

Доктор Мірко Ковач з Лабораторії повітряної робототехніки при лондонському Імперському коледжі відзначає, що всі ці розробки свідчать про"реальний потенціал дронів, які можуть використовуватися не лише для доставки чи зондування середовища, але й як транспорт".

"Залишається все ще багато технологічної роботи для того, щоб такий транспорт був безпечним і простим у використанні, але якщо проект потрапить на ринок, він може докорінно змінити спосіб пересування людей у містах і зробити швидкі подорожі повітрям доступними", - впевнений вчений.

Інший експерт з безпілотників Раві Вайдянатан з Імперського департаменту механічної інженерії додає, що нещодавні випробування ізраїльського дрона можуть стати знаковими для низькополітної навігації.

На його думку, використання дронів у армії та при рятувальних операціях - саме те, що треба для цієї технології.

Водночас поки що точно невідомо, коли безпілотники реально можна буде використовувати для цивільних потреб. Існує багато питань, які потребують врегулювання, від місць зльоту-посадки до визначення дозволеної висоти, попереджає Раві Вайдянатан.


джерелоУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.