Нова Каховка
C

» » В Тавричанській ОТГ відбулась перша сесія сільради

В Тавричанській ОТГ відбулась перша сесія сільради

В Тавричанській ОТГ відбулась перша сесія сільради

На Каховщині 18 грудня, відповідно до постанови Центральної виборчої комісії, відбулись перші місцеві вибори у об’єднаних територіальних громадах. З числа Каховського району – у Зеленопідській та Тавричанській ОТГ.

На день виборів в Тавричанській ОТГ були створені 6 дільничних виборчих комісій та 22 округи. В результаті - обрано голову та депутатів сільської ради.

Минулого тижня повноцінну роботу розпочала Тавричаньска об’єднана територіальна громада. Так, 28 грудня відбулась перша сесія I скликання Тавричанської сільської ради. Кворум був зібраний, в роботі засідання взяли участь 21 з 22 депутатів.

Відвідав перше засідання керуючий справами Каховської районної ради Володимир Любак.

З 59 кандидатів у депутати право на представництво вибороли: О.Князев, В.Нікітенко, Л.Кіло, В.Найдьонов, Н.Сучкова, С.Хоменко, П.Сябрук, В.Токарська, Е.Репілевський, І.Мельник, М.Вербещук, С.Кравченко, М.Чуєнко, Т.Залуцька, О.Богачок, В.Мотрюк, І.Пирожок, Р.Нагорний, В.Власенко, А.Гук, П.Кубатко, В.Табунщик. На сесії їм було вручено посвідчення депутатів Тавричанської сільської ради.

В Тавричанській ОТГ відбулась перша сесія сільради

Вступив в свої повноваження, урочисто склавши присягу, сільський голова Юрій Гречко.

«Цієї виборчої компанії було декілька кандидатів у депутати на кожному окрузі, тому тут знаходяться ті найкращі депутати, які дійсно були обрані і підтвердили, що люди їм довіряють, чекають на підтримку та роботу на благо громади. Так, справді, перед нами стоять великі завдання, попереду багато невідомого, та я вірю, що ми створимо міцну команду, яка зможе перебороти всі виклики, що постануть перед нами. Працюючи разом ми зможемо приймати ті рішення, від яких буде залежати майбутнє нашої громади. Адже, за кожним нашим кроком стоять люди. Наша ціль – створити комфортні умови для життя людей в нашій громаді. Хочу також подякувати всім виборцям за надану мені довіру та обрання головою Тавричанської об’єднаної територіальної громади», - розповів новообраний голова Юрій Гречко.

Секретарем сільради, шляхом таємного голосування, було обрано одного із кандидатів на виборах на посаду голови - Любов Кіло.

Завершивши роботу сесії, сільський голова разом із депутатським корпусом обговорили нагальні питання громади та плани на майбутнє.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.