Нова Каховка
C

» » В Херсонській області визначено госпітальні округи

В Херсонській області визначено госпітальні округи

Вчора, 27 грудня на колегії голова Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Короленко проінформував головних лікарів про результати нарад, що відбувались в Кабінеті Міністрів України та Міністерстві охорони здоров’я. За його словами, на розгляд було винесено три основні питання: формування госпітальних округів, готовність областей до впровадження реімбурсації вартості лікарських засобів та розбудова первинної ланки надання медичної допомоги, взаємодія між лікарем і мешканцями.

«Госпітальні округи в Херсонській області погоджено повністю. На території області визначено 4 округи з центрами в Херсоні, Новій Каховці, Бериславі та Генічеську. Проекти семи областей відправлено на доопрацювання, в 5-6 областях – зменшено кількість госпітальних округів до 2-х або 3-х», - повідомив Віктор Короленко.

На даній нараді погоджено створення госпітальних округів Херсонської області з послідуючим затвердженням Кабінетом Міністрів України.

1. Госпітальний округ №1 з центром м. Херсон.

2. Госпітальний округ №2 з центром м. Нова Каховка.

3. Госпітальний округ №3 з центром м. Берислав.

4. Госпітальний округ №4 з центром м. Генічеськ.

В роботі колегії брав участь голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв. «В цьому році завдяки плідній злагодженій роботі ми змогли відкрити 4 пункти постійного базування екстреної медичної допомоги та 2 центри первинної медико-санітарної допомоги. Для обласної клінічної лікарні було закуплено медичне обладнання на 5 млн. грн., на 8 млн. грн. – для лікування онкохворих людей, дитяча обласна клінічна лікарня отримала два реанімобіля», зазначив голова ОДА.

В Херсонській області визначено госпітальні округиШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.