Новая Каховка
C

» » Українські виробники перейшли на пальмову олію

Українські виробники перейшли на пальмову олію

Вітчизняні кондитери збільшили використання у виробництві пальмового масла. Таку думку висловила заступник директора Центру незалежних споживчих експертиз «Тест» Ніна Кільдій.

Згідно з даними митниці, восени 2016 року Україна імпортувала 81,6 тис. т пальмової олії, що на 67% перевищило показник аналогічного періоду сезоном раніше (48 тис. т)

«Зростання імпорту пальмової олії може бути пов'язане зі святами, тому що вся кондитерка, всі цукерки і печиво дуже сильно пов'язані з пальмовою олією і іншими кулінарними жирами. Традиційно під свята такої продукції завжди більше», - зазначила Ніна Кальдій.

За її словами, переорієнтація на пальмову олію, можливо, була пов'язана з тим, що трансжири, що містяться в маргарині, несуть більше шкоди, ніж, власне, сама пальмова олія.

Як уточнила експерт, якщо раніше в рецептурах більшості кондитерських виробів зустрічалися вершкове масло і згущене молоко, справжній шоколад, то зараз все більше використовують замінники жиру.

Крім того, як зазначила Ніна Кальдій, в даний час на ринку продовжує зростати частка молоковмісних продуктів, в яких молоко все більше замінюється рослинними жирами.

«Виробники намагаються хоч якось стримувати ціни, тому що продукти і так у нас зовсім не дешеві», - підсумувала експерт.

источник


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.