Новая Каховка
C

» » Виявлена найбільша в історії мережа фейкової реклами

Виявлена найбільша в історії мережа фейкової реклами

Фахівці американської компанії White Ops, що спеціалізується в сфері кібербезпеки, опублікували доповідь про створення російськими хакерами величезної мережі ботів і підроблених сайтів. З її допомогою шахраї могли заробляти на рекламі до $5 млн на день.

 

Схема Methbot включає в себе близько 570 тисяч зареєстрованих IP-адрес і понад 250 тисяч фальшивих сайтів. Також хакери використовують для своєї діяльності сервери, розташовані в США і Нідерландах. Щоб замаскувати ботів під живих користувачів, хакери створили імітацію кліків і рухів мишею, прив’язали фальшиві акаунти в соцмережах, а також використовували «маніпуляції з геолокації».

 Виявлена найбільша в історії мережа фейкової реклами

Схема почала працювати у вересні 2016 року. Спершу шахраї створили понад 6 тисяч доменів і понад чверть мільйона інтернет адрес в межах цих сайтів, які виглядали, як справжні новинарні сайти з гучними іменами – ESPN, Vogue, Fox News, The New York Times та багато інших. А заробляли вони на фейковому перегляді відео рекламодаців.

 

Хакери продавали відео рекламу на фальшивих сайтах за вартістю оригіналів, а «армія ботів» переглядала на них промо-ролики. Таким чином рекламодавець отримував по 200-300 тисяч переглядів щодня, а власники самої схеми Methbot – від $3 млн до $5 млн на день.

Станом на сьогодні це найбільша в історії нових медіа виявлена схема фальшивої реклами.

Виявлена найбільша в історії мережа фейкової реклами

 

источникУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.