Нова Каховка
C

» » Вчителька з України потрапила у топ-50 викладачів світу

Вчителька з України потрапила у топ-50 викладачів світу

Вчителька гімназії імені Тараса Шевченка з Кропивницького  Ганна Дудич потрапила у топ-50 викладачів світу і може виграти один мільйон доларів. Про це повідомили на сайті нагороди Global Teacher Prize. Пані Дудич пройшла відбір, тому що у її підхід у викладанні базується на застосуванні новітніх технологій, зокрема системи Google Class, а також учнівських проектах.

Вчителька також налагоджує стосунки з іноземними партнерами, вона є одним із керівників програми STEM, координатором eTwinning, а також має статус Microsoft Expert Educator та була вчителем року в Україні.

Пані Дудич єдина представниця з України, яка дійшла до фіналу конкурсу. Півсотні кращих вчителів обрали з понад 20 тисяч претендентів зі 179 країн. Нагородження переможців відбудеться у березні, в Дубаї. Премію присуджують, аби відзначити педагога, який зробив вагомий внесок у професію. Цьогоріч призовий фонд конкурсу становить 1 мільйон доларів.

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.