Нова Каховка
C

» » ЗСУ знищують національний парк?

ЗСУ знищують національний парк?

Тільки закінчились новорічні свята як знову чути вибухи. Розпочались нові навчання збройних сил України у районі «Олешківських пісків». Тренування ЗСУ це дуже важлива та відповідальна складова обороноздатності держави, але ж не за рахунок шкоди унікальній природі.

Служба державної охорони природно-заповідного фонду не може без загрози власному життю виконувати свої функціональні обов’язки. До того ж, саме на цій ділянці знаходиться заповідна зона площею 1391 га, яка потребує особливого режиму охорони. Звертаємо увагу на те, що Олешківські піски є найбільшим у Європі піщаним масивом, одним з найдивовижніших ландшафтів України, неповторним, своєрідним куточком Херсонського краю. На території національного природного парку «Олешківські піски» зустрічаються багато рідкісних та зникаючих видів рослин, грибів, лишайників і тварин, занесених до Червоної книги України, Європейського Червоного списку та Червоного списку області.

Зважаючи на всю красу, цінність та унікальність природи Олешківських пісків, функціонування національного природного парку «Олешківські піски» є надзвичайно важливим і має бути відновлено у повному обсязі.

Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації підготовлені листи за підписом голови обласної державної адміністрації до Департаменту заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України та Міністерства оборони України з проханням вжити невідкладних заходів щодо припинення військових навчань на території національного природного парку «Олешківські піски» з подальшим розмінуванням ділянки колишнього авіаційного полігона «Херсон» від вибухонебезпечних предметів і передачею цієї землі у постійне користування Парку.ЗСУ знищують національний парк?


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.