Нова Каховка
C

» » У Каховці відбудеться благодійна акція "Щедрий Миколай"

У Каховці відбудеться благодійна акція "Щедрий Миколай"

У Каховці 17-19 грудня відбудеться щорічна благодійна акція «Щедрий Миколай». Організатори заходу: громадська організація «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» спільно з благодійним фондом «Щира Дія» за підтримки Каховської міської ради та Каховської РДА.

Благодійна акція «Щедрий Миколай» направлена на збір коштів, одягу та подарунків для потреб дітей зони АТО, а також для дітей переселенців, малозабезпечених дітей та дітей-сиріт, що мешкають на території Таврійського об’єднання територіальних громад (міста Нова Каховка, Каховка, Берислав, Таврійськ, Каховський та Бериславський райони).

Акція буде включати в себе наступні заходи:

благодійний ярмарок народних майстрів Херсонщини (17-19 грудня, фойє МПК «Меліоратор»)

фестиваль дитячої творчості «Щедрий Миколай» у номінаціях «Художнє та авторське читання» та «Вокальне мистецтво» (17 грудня, фойє МПК «Меліоратор»)

виставка учасників конкурсу малюнків «Святий Миколай – покровитель дітей України» та робіт учасників конкурсу «Янгол для Миколая» (17-19 грудня, фойє МПК «Меліоратор»)

благодійний аукціон «Щедрий Миколай» (18 грудня, ресторан «Парк Авеню»)

благодійна театральна вистава «Ничегошик» для дітей, в т. ч. дітей переселенців, малозабезпечених дітей та дітей-сиріт на території Таврійського об’єднання територіальних громад (19 грудня, великий зал МПК «Меліоратор»)

Протягом 17-19 грудня у фойє МПК «Меліоратор» буде знаходитись вітальня Святого Миколая, у якій можна не лише зробити святкове фото зі Святим Миколаєм, а й поспілкуватися з ним, написати листа та отримати солодощі.

Спонсори: ТОВ «Агробізнес», ТОВ «Будмайстер», мережа магазинів «Modne Misto», ПП ВТК «Лукас», фотостудія Elena Sotsenko.

Партнери: відділ культури Каховської міської ради, ресторан «Парк Авеню», Kaxobka Live, Victory House, Palmira group, FInist group, Finist tour.

У Каховці відбудеться благодійна акція "Щедрий Миколай"

 Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.