Нова Каховка
C

» » Відбулась позачергова сесія Каховської міської ради

Відбулась позачергова сесія Каховської міської ради

Сьогодні, 9 грудня, відбулась 24-а позачергова сесія Каховської міської ради. Порядком денним на розгляд передбачили 6 питань, серед них особливо цікаві про виділення додаткових коштів на встановлення ялинки на житловому масиві «Свєтлово» та приймання-передачі нежитлового приміщення за адресою просп. Європейський, 3.

Ідея встановлення ялинки не тільки в центрі міста, а й в спальному районі цього року з’явилась вперше. Під час попередньої сесії на це вже виділено кошти у розмірі 40 тисяч грн., іграшки було вирішено використати старі, що є в наявності у відділу культури. Та виявилось, що нашвидкуруч прийняте рішення було недопрацьоване відносно необхідних коштів. Тож, сьогодні, одноголосно прийняте рішення про виділення додаткових коштів у розмірі 135 тис. грн. Сподіваємось, ялинку все ж таки встигнуть придбати та встановити, адже у разі невдачі міський голова пообіцяв позбавити премії директора КП «КТП» Олександра Зайцева, який займається виконанням цього рішення.

Та «головним» питанням дня стало подолання вето, що було накладено міським головою Андрієм Дяченком з приводу рішення сесії про приймання-передачу приміщення, що знаходиться у власності громади міста та на сьогодні ним фактично розпоряджається «Житловик Свєтлово». А, отже, прибуток від здачі приміщення в оренду отримує саме КП, а не ОСББ, що було утворено мешканцями житлового будинку за цією адресою.

Хоча минулої сесії рішення про передачу було прийняте, та й сам міський голова віддав своє «за», сьогодні, вето подолано не було: 19 – «за» та 1 – «проти» від самого Дяченка.

Цікавим залишається той факт, що представники БПП «Солідарність» та Радикальної партії взагалі проігнорували сесію.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.