Нова Каховка
C

» » Каховщина відзначила День місцевого самоврядування

Каховщина відзначила День місцевого самоврядування

В Каховському районному будинку культури ім. Фрунзе з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулись урочисті збори за участі депутатів районного та місцевих рівнів, сільських голів та секретарів місцевих рад, ветеранів та гостей свята.

Із словами вдячності за взаєморозуміння та співпрацю до своїх колег звернулася голова районної ради Тетяна Тертична: «Дозвольте подякувати за плідну працю, за все те, що ви робите для соціально-економічного розвитку територій, за те, що виробите для людей. Хочу подякувати всім вам за сумлінне виконання обов’язків перед людьми. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення державності.Сподіваюся, що цей святковий день додасть настрою, більше консолідуватиме нашу спільну роботу у напрямку відродження, збереження і примноження, надихатиме на нові звершення задля розвитку рідної України!».

Каховщина відзначила День місцевого самоврядування

За добросовісну сумлінну працю, активну життєву позицію та з нагоди державного свята Тетяна Станіславівна вручила грамоти голови районної ради та райдержадміністрації депутатам районної ради, сільським головам та секретарям місцевих рад району, працівникам виконавчого апарату районної ради.

Далі присутніх привітали перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Шевченко: «Саме місцева влада, наголосив Сергій Олександрович, є сьогодні найбільш наближеною до людей і зрозумілою людям. Зі своїми проблемами, болями, труднощами люди йдуть насамперед до вас: до сільських та селищної рад». Він також вручив нагороди кращим представникам органів місцевого самоврядування нашого краю.

Аматорські колективи та професіонали сільських будинків культури та РБК ім. Фрунзе привітали всіх присутніх чудовим святковим концертом.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.