Нова Каховка
C

» » Дитячій школі мистецтв Таврійська виповнилося 25 років

Дитячій школі мистецтв Таврійська виповнилося 25 років

В 1986 році в Таврійську була створена дитяча музична школа. Тоді вона знаходилась у напівпідвальному приміщенні житлового будинку на вулиці Вишневій, мала всього чотири класи і безмежний запас творчості вчителів-аматорів.

Дитячій школі мистецтв Таврійська виповнилося 25 років

А в 1989 році з ініціативи міського голови міста Таврійська Василя Мартинова була відкрита госпрозрахункова музична школа. Вже в 1991-му на її базі створена дитяча школа мистецтв. Новий навчальний заклад очолила Олена Степанова, кількість учнів склала 250 дітей, в школі працювали 13 викладачів.

У 1996 році школу очолила Ольга Шуманська.

Дитячій школі мистецтв Таврійська виповнилося 25 років

19 років Ольга Михайлівна віддано турбувалась про колектив викладачів, учнів, про створення затишку, тепла і творчої атмосфери для успішної роботи школи.

З 1991 до 2000 року школа розташовувалась у старому приміщенні садочку "Колосок” по вулиці ім. Героїв Сталінграду (нині вул. Незалежності).

Дитячій школі мистецтв Таврійська виповнилося 25 років

У 2000 році, завдяки піклуванню Таврійської міської ради, колективу ДШМ було надано нове приміщення дитячого садочку "Колосок”, що знаходиться по вул. Гайдара. Тут колектив разом з учнями пережили 13 холодних зим, зігріваючи один одного турботою і добром.

У 2013 році, завдяки меру міста Миколи Різака, в дитячій школі мистецтв було налагоджено опалення. Це стало справжнім подарунком для всього дружного творчого колективу.

Великим внеском для збереження тепла і затишку у приміщенні стала заміна вікон, яку здійснив новокаховскій підприємецьОлександр Сидоренко. А ще він подарував дітям чудовий електронний орган.

У 2004 році ДШМ Таврійська влилися в велику творчу родину Новокаховської дитячої школи мистецтв, яку сьогодні очолює Галина Ходос.

З 2015 року підрозділ ДШМ м. Таврійська Новокаховської дитячої школи мистецтв очолює Людмила Качан.

Зараз у ДШМ навчається 130 учнів, діти здобувають творчу освіту за 15 спеціальностями: фортепіано, вокал, гітара, синтезатор, баян, акордеон, флейта, блок-флейта, туба, кларнет, саксофон, малюнок, живопис, хореографія і театральна майстерність. Кожен з учнів вибирає заняття до душі.

У творчому колективі діти вчаться виявляти терпіння, взаєморозуміння та повагу. Творчість учнів тим і цінна, що вони самі відкривають для себе щось нове, раніше не знайоме у світі мистецтва, а допомагає їм розвинути талант – тепле відношення, довіра, любов і професійність викладачів.

Для багатьох випускників Таврійська школа мистецтв стала дороговказом на все життя.

Дитячій школі мистецтв Таврійська виповнилося 25 років
Дитячій школі мистецтв Таврійська виповнилося 25 років
Дитячій школі мистецтв Таврійська виповнилося 25 років

В даний час, в Будинку Культури м.Таврійська працює випускниця Оксана Хозей (керівник хореографічного колективу).

Випускник ДШМ Федір Ткач вчить дітей грати на духових інструментах, Євгенія Харахонова працює у відділі образотворчого мистецтва.

Анастасія та Дарія Качан (випускниці Миколаївського університету культури) допомагають рідному закладу в підготовці вистав і концертів.

Катерина Опанасюк, випускниця класу вокалу і театрального мистецтва, закінчивши у м. Дніпро театральний коледж, працює в Херсонському обласному музично-драматичному театрі імені Куліша.

Дитяча школа мистецтв міста Таврійськ пишається своїми талановитими учнями: Анастасія Хахалєва неодноразово ставала лауреатом І, ІІ ступенів, виборювала Гран-прі конкурсів. Особливим успіхом був виступ на Всеукраїнському конкурсі вокалістів ім. Оксани Петрусенко, де вона стала лауреатом 3-ї премії.

Прославили рідний творчий заклад: Вікторія Пилипчук, Анастасія Оголюк, Ганна Ткач (викладач Олена Степанова), Анастасія Захарченко, Марія Оніпко, Оксана Кривицька, Олександра Сербіна, Катерина Данильчук (викладач Валентина Литвиненко), Христина Богомазюк (викладач Людмила Качан).

Багато нагород одержали хореографічний колектив «Перлина» (керівник Лілія Пономаренко) та театральний колектив «Карапузики» (керівник Олександр Андрієнко).

Учні ДШМ є окрасоюкожного міського свята. З величезною відповідальністю вони приймають участь в усіх культурних заходах юного прекрасного міста Таврійська.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.