Новая Каховка
C

» » З наступного року в Чорнобилі розпочнуть будівництво сонячної електростанції

З наступного року в Чорнобилі розпочнуть будівництво сонячної електростанції

 Наступного року китайський технологічний гігант Golden Concord Holdings Limited (GCL) почне будівництво сонячної електростанції потужністю 1 ГВт в зоні відчуження Чорнобильської АЕС. 

 

«Використання забруднених земель для будівництва СЕС принесе країні істотні соціальні та економічні переваги. Ми раді проводити спільні з Україною заходи з відновлення постраждалої території», – йдеться в прес-релізі GCL.

 

 У компанії також зауважують, що чорнобильський проект є для GCL ключовим кроком на шляху до міжнародної експансії.

 

Оптимізм китайців цілком поділяє український міністр екології та природних ресурсів. На думку Остапа Семерака, зона відчуження ідеально підходить для будівництва СЕС.

 

Як відомо, влітку цього року міністр екології України повідомив про те, що в Чорнобильській зоні планується будівництво найбільшої в світі електростанції, що працюватиме на сонячних панелях. Орієнтовна потужність електростанції становитиме близько 1ГВт, ще 400 МВт планують добувати з інших відновлювальних джерел на території зони відчудження. Тоді міністр повідомив, що дві інвестиційні компанії з США та чотири канадські енергетичні компанії висловили свій інтерес до Чорнобильського сонячного комплексу.

 

источник


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.