Нова Каховка
C

» » Відбулась чергова сесія Каховської районної ради

Відбулась чергова сесія Каховської районної ради

17 листопада в РБК ім.Фрунзе відбулася Х сесія Каховської районної ради сьомого скликання.

Приємною новиною стала інформація голови райради Тетяни Тертичної про те, що за підсумками роботи по аграрному сектору Каховський район посів І місце в області. Користуючись нагодою, голова райради запросила депутатів на районні урочистості з нагоди відзначення професійного свята працівників сільського господарства, що відбудуться 25 листопада в РБК ім. Фрунзе.

Порядком денним було передбачено розгляд 35 питань.

Тетяна Тертитна представила на розгляд депутатському корпусу і громадськості звіт голови районної ради з 17 листопада 2015 року по 16 листопада 2016 року зазначивши позитивні моменти і досягнення в роботі, відмітивши депутатську активність, визначивши основні пріоритетні завдання та напрямки на найближчий час.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Єремейчук прозвітувала про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року. Вона надала роз’яснення щодо внесення змін до головного фінансового документу які викликані потребою в розподілі додаткових фінансових ресурсів районного бюджету, скороченні виділених для району коштів та перерозподілі раніше виділених бюджетних призначень.

Доповідаючи з питання про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району за 9 місяців 2016 року, голова райдержадміністрації Валерій Салтиков визначив головну причину невиконання сільських бюджетів в недостатній роботі голів сільських рад щодо контролю надходжень до місцевого бюджету. Для усунення цієї проблеми було запропоновано створити робочу групу.

Депутатському корпусу було представлено звіт про роботу Каховської районної дитячо-юнацької спортивної школи « Колос». Директор ДЮСШ «Колос» Олексій Гурнаков у своїй доповіді зупинився на спортивних досягненнях, отриманих нагородах, озвучив проблеми, з якими стикається у роботі.

На Х сесії було затверджено районну програму організації трудового суперництва серед сільськогосподарських підприємств усіх форм власності за підсумками сільськогосподарського року, внесено зміни до районних програм «Призовна дільниця», «Права дитини в дії» та поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки у зв’язку із збільшенням фінансових потреб.

Наприкінці сесії депутати розглянули організаційні питання та з метою приведення документів до вимог чинного законодавства затвердили у новій редакції та внесли зміни до положень та статутів комунальних установ.

Каховська РДА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.