Нова Каховка
C

» » Бериславські комунальники готові до початку зими та перших снігопадів

Бериславські комунальники готові до початку зими та перших снігопадів

Бериславські комунальники готові до початку зими та перших снігопадівВ центрі та на півночі України вже повноцінно господарює зима. Вона прийшла із снігом та морозами, і деякі міста не були готові до такої несподіванки та різкого приходу холодів. Вже незабаром може випасти перший суттєвий сніг і у нас.

 

Однак, за словами заступника міського голови Дмитра Шитікова, зима не застане Берислав зненацька, - «комунальне підприємство «Бериславська ЖЕК-1» заздалегідь запаслось піском та сіллю для приготування піщано-соляної суміші. А техніка, яка буде задіяна для прибирання снігу, в повній справності та готова до зимових випробувань. Комунальне підприємство має в достатній мірі запас паливно-мастильних матеріалів.»

 

Станом на сьогодні, попередньо придбано 100 тонн піску та 20 тонн солі для приготування протиожеледньої суміші.

 

Прибирання вулиць та тротуарів має пройти так би мовити у штатному режимі, без збоїв. Якщо техніки не вистачатиме, у разі виникнення непередбачуваних обставин або істотних опадів із складними погодними умовами, міська влада має попередню домовленість з керівниками організацій та приватними власниками техніки про можливість їх залучення до подолання стихії.

 

Приватним підприємцям слід утримувати відповідний порядок біля своїх магазинів, вчасно відгортати сніг, тим самим уникнути можливість утворення «ковзанки». Не мають стояти осторонь і ОСББ, про чистоту біля їх будинків вони мають потурбуватися самі. В боротьбі зі снігом не слід розраховувати лише на комунальні служби.

 Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.