Нова Каховка
C

» » В Бериславі відбулися інтелектуальні змагання серед учнів шкіл

В Бериславі відбулися інтелектуальні змагання серед учнів шкіл

В Бериславі 12 листопада розпочато інтелектуальні змагання серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів які брали участь в олімпіадах та мовознавчих конкурсах.

 

Районний етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін буде тривати до 17 грудня включно. 370 учнів, переможців шкільного етапу, матимуть змогу продемонструвати свої знання та вміння з географії та краєзнавства, інформатики, математики, фізики, астрономії, української мови та літератури, російської мови та світової літератури, історії, економіки, екології, хімії, іноземної мови, основ правознавства, трудового навчання та біології.


З привітаннями та побажаннями перемоги до присутніх учнів та вчителів звернувся заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Корибут В.П.

 


Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, вміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв'язати їх - ось характерні риси учасників цьогорічних олімпіад.

 


Крім того, саме цього дня відбулося відкриття УІІ мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 


Бажаємо юним обдаруванням постійно підвищувати рейтинг рідної школи, а в подальшому - і честь району, надалі здобувати перемоги в інтелектуальних конкурсах.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.