Нова Каховка
C

» » Фірма, пов'язана з сестрою Андрія Путілова, отримала 4 млн. грн. за ремонт будинків, який виконали комунальники

Фірма, пов'язана з сестрою Андрія Путілова, отримала 4 млн. грн. за ремонт будинків, який виконали комунальники

Правоохоронці підозрюють посадових осіб управління капітального будівництва Херсонської міськради, Департаменту ЖКГ та ТОВ «Сервісбуд-Інвест» у протиправних діях під час освоєння бюджетних коштів, витрачених на ремонт будинків. Про це свідчить ухвала Херсонського міського суду від 28 жовтня.

Розслідування у кримінальному провадженні № 12016230000000366 від 21.07.2016 проводить слідче управління ГУ Нацполіції в Херсонській області.

За даними слідства, у 2015 році Департамент ЖКГ Херсонської міської ради замовив у ТОВ «Сервісбуд-Інвест» капітальний ремонт систем водопостачання, опалення та станцій підкачки води 28 житлових будинків на загальну суму 4,40 млн грн.

В подальшому сторони за погодженням з представником технагляду управління капбудівництва міськради підписали акти виконаних робіт, а «Сервісбуд-Інвест» отримав усю суму бюджетних коштів.

Втім, як з’ясувало слідство, основний обсяг ремонтних робіт у будинках виконали робітники комунального підприємства «Дніпровський». Крім того, 2,80 млн грн. з 4,40 млн «Сервісбуд-Інвест» перерахував на банківські рахунки підконтрольним трьом фізичним особам, які зняли їх готівкою.

Слідчі звернулись до суду з клопотанням надати доступ до банківських рахунків «Сервісбуд-Інвест» та фізичних осіб, яким фірма перерахувала кошти. Суд надав дозвіл.

ТОВ «Сервісбуд-Інвест» зі статутним фондом у 1 тис грн. засновано у серпні 2015 року, напередодні отримання підрядів від міськради.

Керівником єВіктор Гуцал, засновник Євгеній Кондратюк, який також є співвласником ТОВ «Юг спец профіль» та директором ТОВ «Херсон спец профіль». Власницею останньої фірми є Олександра Путілова. Це двоюрідна сестраколишнього голови Херсонської облради Андрія Путілова. Його було обрано у 2015 році, а у вересні 2016 року він пішовз посади після того, як депутати облради відправили його у відставку. Путілов представляє «БПП «Солідарність».

За даними «ВДЗ», «Сервісбуд-Інвест» у 2015-2016 роках не виграв жодного тендеру.

джерело

 Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.