Нова Каховка
C

» » Працівники Будинку культури Таврійська відзначили професійне свято

Працівники Будинку культури Таврійська відзначили професійне свято

9 листопада, у Всеукраїнський день працівників культури і майстрів народного мистецтва своє професійне свято відзначили працівники Будинку культури Таврійська.

У цей святковий день з вітальними словами до БК завітали міський голова Микола Різак та секретар міської ради Андрій Хахалєв.

В першу чергу, міський голова відзначив, що кожний працівник Будинку Культури вніс свій особистий вагомий творчий вклад у відродження української національної культури у місті, що завдяки мистецькому хисту та невтомній творчості цих одарованих людей культура продовжує своє яскраве і самобутнє життя в Таврійську. 

Також Микола Різак подякував працівникам культурної сфери за те, що, не шкодуючи свого вільного часу, ці люди організовують святкові та культурні заходи на високому професійному рівні, залучають дітей та молодь до культури та мистецтва.

Багато теплих слів було сказано ветеранам Будинку культури, які передали свій професіоналізм та любов до рідного міста молодому поколінню працівників культури.

В знак глибокої поваги кращим працівникам було вручено грамоти і подяки за сумлінну багаторічну працю, професіоналізм і творчі здобутки.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.