Нова Каховка
C

» » Прем’єр-міністр дав доручення контролювати розповсюдження російських телепрограм в місцях скупчення людей

Прем’єр-міністр дав доручення контролювати розповсюдження російських телепрограм в місцях скупчення людей

На звернення голови Національної ради Юрія Артеменка Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман з метою посилення заходів протидії інформаційним загрозам дав доручення Міністрові внутрішніх справ України, голові Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Міністрові інформаційної політики та головам обласних і Київської міської держадміністрацій вжити необхідних заходів реагування щодо перевірки місць масового відпочинку та скупчення людей (готелів, баз відпочинку, розважальних закладів тощо) стосовно припинення ретрансляції російських телепрограм,  розповсюдження яких обмежене на території України. 


Відповідна робота проводилася спільно представниками Національної ради і МВС та місцевих органів виконавчої влади ще  у 2014 та 2015-му роках. Тоді було виконано великий обсяг  роботи щодо перевірки таких закладів з метою дотримання вимог українського законодавства. Як засвідчує практика, такі заходи потрібно поновити, бо останнім часом збільшилася кількість звернень до регулятора, в яких громадяни нарікають на поширення пропагандистських програм саме в готельних комплексах, на підприємствах громадського харчування тощо. Представники Національної ради  можуть проводити роботу з перевірки мовлення іноземних каналів лише у співпраці з представниками місцевої влади та правоохоронних органів.  

Про вжиті заходи буде поінформовано Кабінет Міністрів України і Адміністрацію Президента України. 

Станом на 1 листопада 2016 року згідно з нормами Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та Європейської конвенції про транскордонне телебачення встановлено обмеження щодо розповсюдження на території України 76 російських телепрограм.  Із переліком можна ознайомитися за посиланням.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.