Новая Каховка
C

» » У Таврійську відсвяткували День залізничника

У Таврійську відсвяткували День залізничника

Минулого тижня працівники  українських залізниць відзначали своє професійне свято – День залізничника.

У Таврійську функціонує п’ять залізничних підприємств, в тому числі і вагонне депо станції «Каховка»,  яке очолює  Ігор Озарчук.

Святкового дня актовий зал депо був повністю заповнений. Відкрив святкування Ігор Озарчук, який повідомив про численні привітальні листівки, в тому числі від міського голови Таврійська Миколи Різака і Міністерства інфраструктури.

Офіційна частина святкового заходу продовжилась нагородженнями передовиків підприємства. Окрім грамот і подяк за вагомий внесок в роботу, нагороджених відзначили і грошовими преміями. Заохочення працівники отримали як від імені адміністрації, так і від профспілкового комітету депо.

І на завершення відбувся святковий концерт, організований Таврійським Будинком культури. Сценарій, підготовлений спеціально до цієї дати, щирі привітання, пісні про залізницю,  театралізована мініатюра, гумор на залізничну тему, а також хореографічні номери не залишили присутніх байдужими.

Офіційний сайт Таврійська


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.