Новая Каховка
C

» » Новокаховські пожежники провели акцію для школярів Таврійська

Новокаховські пожежники провели акцію для школярів Таврійська

7 листопада в Таврійську на території загальноосвітньої школи №7 новокаховські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На уроці «Безпека життєдіяльності» 55 учнів початкових класів зустрілись зі співробітниками пожежно-рятувальної служби.

Новокаховські пожежники провели акцію для школярів Таврійська

Багато цікавої і корисної інформації почули діти від рятувальників. Учням була представлена пожежна автоцистерна та спеціальне обладнання. Командир відділення в подробицях розповів школярам про професію рятувальника, про аварійно-рятувальний інструмент, апарат на стисненому повітрі, про вогнегасники та правила їх використання, про види пожежних стволів і рукавів, сумку для надання домедичної допомоги постраждалим. А ще він розповів дітям про те, в яких випадках доводиться користуватися цим пожежно-технічним обладнанням і продемонстрував як працює пожежний автомобіль.

Діти, у свою чергу, в зв’язку з початком Місячника пожежної безпеки в житлі, поділилися знаннями щодо правил пожежної безпеки під час користування електронагрівальними приладами, побутовим газом. Насамкінець всі отримали листівки і пам’ятки з правилами безпечного поводження у ході опалювального сезону.  

ГУ ДСНС України у Херсонській області


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.