Нова Каховка
C

» » Новокаховські пожежники провели акцію для школярів Таврійська

Новокаховські пожежники провели акцію для школярів Таврійська

7 листопада в Таврійську на території загальноосвітньої школи №7 новокаховські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На уроці «Безпека життєдіяльності» 55 учнів початкових класів зустрілись зі співробітниками пожежно-рятувальної служби.

Новокаховські пожежники провели акцію для школярів Таврійська

Багато цікавої і корисної інформації почули діти від рятувальників. Учням була представлена пожежна автоцистерна та спеціальне обладнання. Командир відділення в подробицях розповів школярам про професію рятувальника, про аварійно-рятувальний інструмент, апарат на стисненому повітрі, про вогнегасники та правила їх використання, про види пожежних стволів і рукавів, сумку для надання домедичної допомоги постраждалим. А ще він розповів дітям про те, в яких випадках доводиться користуватися цим пожежно-технічним обладнанням і продемонстрував як працює пожежний автомобіль.

Діти, у свою чергу, в зв’язку з початком Місячника пожежної безпеки в житлі, поділилися знаннями щодо правил пожежної безпеки під час користування електронагрівальними приладами, побутовим газом. Насамкінець всі отримали листівки і пам’ятки з правилами безпечного поводження у ході опалювального сезону.  

ГУ ДСНС України у Херсонській області


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.