Нова Каховка
C

» » Українська аерокосмічна компанія почала виробляти швидкісні зарядні станції для електромобілів

Українська аерокосмічна компанія почала виробляти швидкісні зарядні станції для електромобілів

Київська компанія, яка займається створенням комплексів для стиковки із Міжнародною космічною станцією, диверсифікувала свою діяльність і почала займатися швидкісними зарядками для електромобілів та водневими технологіями.

 

ПАТ "Елміз” було створене у 1996 році внаслідок реструктуризації "Київського радіозаводу” і успішно працює на міжнародних ринках. Проте після початку російської агресії для ПАТ "Елміз” стало нагальною потребою диверсифікувати свою діяльність. Як результат, компанія вийшла на новий перспективний ринок - ринок електромобілів.

 

Першою розробкою в цьому напрямку стала швидкісна 75-кіловатна зарядна станція. Враховуючи, що найпопулярнішим в Україні електромобілем є Nissan Leaf, ємність батареї якого 24 кВт-год, то такі автівки зможуть відновити заряд з допомогою цієї станції за 20 хв.

 

Українська розробка має режим стабілізації напруги та плавний пуск. Завдяки цим та іншим інноваціям, зарядна станція не псує батарею та по якості не поступається багатьом іноземним аналогам. При цьому ціни на саму станцію нижче, порівняно із конкурентами.

 Українська аерокосмічна компанія почала виробляти швидкісні  зарядні станції для електромобілів

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.