Новая Каховка
C

» » Каховська райрада готується до виборів в об’єднаних територіальних громадах

Каховська райрада готується до виборів в об’єднаних територіальних громадах

2 листопада в Каховської районній раді відбулася нарада голови райради Тетяни Тертичної з керівниками комунальних підприємств, установ та закладів району. На нараду також було запрошено голову Каховської районної державної адміністрації Валерія Салтикова. Про це повідомляє сайт Каховської райради.

Голова районної ради повідомила присутнім, що 18 грудня в Зеленопідській і Тавричанській об’єднаних територіальних громадах відбудуться вибори. В зв'язку з цим  керівникам комунальних підприємств, установ та закладів, що є спільною власністю територіальних громад Каховського району, з моменту створення об’єднаних сільських територіальних громад необхідно своєчасно вчиняти відповідні дії згідно чинного законодавства щодо коригування роботи відповідних підприємств, установ та закладів, а саме: 

- своєчасно попереджати працівників про можливе вивільнення  у зв’язку із скороченням штатної чисельності;

- проводити заходи з оптимізації мережі підприємств, установ, закладів;

укладати договори з новоствореними об’єднаними селищною, сільськими  територіальними - громадами на оплату послуг районних комунальних підприємств, установ та закладів;

- здійснювати заходи щодо передачі майна,  яке обліковується на балансі відповідного районного комунального підприємства, установи, закладу, та є спільною власністю територіальних громад Каховського району,  у власність об’єднаних селищної, сільських територіальних громад тощо.

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.