Нова Каховка
C

» » У Скадовську планують будівництво футбольного стадіону та майданчиків для пляжних видів спорту

У Скадовську планують будівництво футбольного стадіону та майданчиків для пляжних видів спорту

Голова Скадовської райдержадміністрації доручив своїм підлеглим терміново підготувати проекти будівництва футбольного стадіону та двох майданчиків для пляжних видів спорту.

 

Таке завдання було надано з метою можливого включення до проекту обласної програми розвитку фізичної культури та спорту, підтримку в реалізації якої обіцяє Федерація футболу України. Завдяки такий підтримці до Програми можуть бути залучені значні державні кошти, і розвиток спорту на Херсонщині, і у тому числі у Скадовську, отримає нові перспективи. А Скадовськ має всі можливості і потенціал стати центром Всеукраїнских змагань і чемпіонатів, і навіть вийти на міжнародний рівень. 

 

Про те, що Федерація футболу України останнім часом приділяє Херсонщині більше уваги ніж раніше, неодноразово говорив губернатор Андрій Гордєєв. На своєму персональному сайті він пише: "Я задоволений тим, що зараз Федерацію футболу України очолює Андрій Павелко. Це народний депутат України, який вболіває за розвиток футболу. І тому після його призначення на посаду президента ФФУ, федерація стала жити більш динамічним життям. У нього є бачення розвитку і є чітка стратегія. Тому ця активна позиція стосується і Херсонської області зокрема. Ми не відхилимось від курсу, який ми взяли на відновлення спортивної інфраструктури в області".

 

4 жовтня у Херсоні за участі Андрія Гордєєва та Андрія Павелко відбудеться зустріч з очільниками районних адміністрацій та районних рад області, де розглядатимуться питання розвитку футболу.

 

Для подання на заплановану нараду пропозицій від Скадовська і надані відповідні доручення Віктором Туриком. Сьогодні він обговорював зі своїми спеціалістами 3 варіанти територій під будівництво стадіону, який би відповідав європейським стандартам.


Крім того, було доручено відпрацювати спільно з відділом культури, молоді та спорту райдержадміністрації та спеціалістами Скадовської міської ради питання щодо розміщення двох спортивних майданчиків для пляжних видів спорту: один - для тренувань, другий - безпосередньо для проведення змагань.

 

 

Херсонщина має своїх призерів з цих видів спорту, а Скадовську, як то кажуть, сам бог велів, використовувати свою пляжну зону саме для спорту, популяризувати пляжний волейбол, пляжний футбол, пляжний ганбол - здоровий спосіб життя. І приймати спортсменів з інших куточків України, і не тільки України.. До послуг спортсменів - пансіонати та оздоровчі заклади.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.