Нова Каховка
C

» » Стадіону в Любимівці бути!

Стадіону в Любимівці бути!

В суботу, 22 жовтня, завершився багатоетапний проект «Спорт єднає громаду». Мета якого – відновлення стадіону в селищі Любимівка.

Захід відбувся символічно – був проведений футбольний матч, перший на оновленому стадіоні і, сподіваємось, що це тільки початок. 

Завдяки єдності громади Любимівки, а також небайдужим друзям та партнерам, перший етап пройдено. Що ж вже зроблено:

Депутатами Любимівської селищної ради Володимиром Ждановим та Сергієм Цигановим було піднято питання відновлення стадіону в селищі Любимівка.

Громадською організацією «В єднанні сила» проведено «круглий стіл» «Спорт єднає громаду», на якому предметно обговорили питання відновлення стадіону та залучення молоді до спорту. До бесіди долучились  голова Каховської районної ради Т. Тертична, депутат районної ради О. Бойко, голови  Любимівської  та Каїрської селищних рад,  представники Василівської селищної ради, а також громадськість.

Врешті-решт, було створено ініціативну групу, до якої  увійшли: голова правління ГО «В єднанні сила» Володимир Жданов,  президент МФК «Байкер Січ» Сергій Циганов, вчитель фізичного виховання Анатолій Малишенко, голова Любимівської селищної ради Сергій Коновалов,  депутат Любиміської сільради Сергій Грінько, волонтер ГО «В єднанні сила» Тетяна Жданова та член правління ГО «В єднанні сила»  Лілія Корсун. Саме на їх плечі лягла подальша організація роботи та пошук спонсорів.

Громадська організація «В єднанні сила» підготувала проект під назвою «Спорт єднає громаду», що був підтриманий Фондом «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), ВОМГО «Наше Поділля», Мережа «Громадські Ініціативи України» та Товариство Лева (Львів), у рамках проекту «Сильні місцеві громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування». В результаті, було отримано кошти у розмірі  30 тис. грн. на відновлення арени для стадіону. На них придбали пластикові стільці та метал для арени та інших робіт по відновленню стадіону. Вдячні любимівці і Ларисі Бодден, яка допомогла в реалізації проекту.

Депутатом Каховської районної ради, головою місцевого осередку «ВО «Батьківщина» Олександром Бойко надано фінансову допомогу, завдяки чому було придбано труби та комплектуючі для поливу поля.

Стадіону в Любимівці бути!

Далі, громада взяла участь в двох суботниках. Разом прибрали територію стадіону та покосили траву на футбольному полі.

Наступний крок став за депутатами сільради - було прийнято рішення про встановлення шлагбауму при в’їзді на стадіон. Сергій Жужа підготував шлагбаум та металеві конструкції для арени, які наразі і встановлені на стадіоні.

Стадіону в Любимівці бути!

І завершальний етап – відбулись змагання між молодими футболістами селища, аби стадіон дійсно розпочав «нове життя», за що велика дяка А. Малишенко, який організував ці змагання. 

«Проект закінчився, але ще багато роботи попереду, яку треба зробити, щоб територія Любимівського стадіону приносила користь мешканцям і розвивала молодь та всіх бажаючих», - розповідає депутат Любимівської селищної ради, голова правління ГО «В єднанні сила» Володимир Жданов.

Серед наступних важливих кроків: повернення території стадіону у власність Любимівської селищної ради, відновлення приміщення для роздягальні на стадіоні, необхідно посіяти новий газон, відновити освітлення на стадіоні, а також є потреба найняти працівників ,які будуть доглядати за стадіоном та активно розвивати спортивний напрямок в Любимівській ОТГ.

Любимівська громада щиро вдячна всім, хто долучився до відновлення стадіону!

«Каховська Зоря»Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.