Новая Каховка
C

» » Таврійська школа-інтернат відзначила своє 55-річчя

Таврійська школа-інтернат відзначила своє 55-річчя

Таврійська школа-інтернат відзначила своє 55-річчя

Заклад «Таврійська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Херсонської обласної ради 28 жовтня 2016 року святкує 55 річний ювілей.

 

Школа-інтернат була заснована у 1961 році на території селища Залізничників – мікрорайону сучасного міста Таврійськ.

Засновником учбового закладу вважається начальник відділу  навчальних закладів  Сталінської  залізничної дороги Бараш Володимир Федорович.

Метою заснування школи-інтернату було навчання дітей працівників дальніх залізничних  станцій  і переїздів залізничної дороги.

На той час школа мала назву Новокаховська середня загальноосвітня трудова політехнічна школа-інтернат №2 та підпорядковувалася Міністерству шляхів сполучення.

На сьогоднішній день у школі –інтернаті виховуються діти з помірною розумовою відсталістю та інваліди, більшість із яких є сиротами або залишилися без батьківського піклування.

Багато учнів зараховується з міських центрів реабілітації інвалідів.

Головним завданням, яке ставить перед собою педагогічний склад інтернату  – це навчання та виховання дітей, адаптація і соціалізація дітей різних здібностей і можливостей до умов сучасного життя.

За 55 років існування в школі-інтернаті працювало багато досвідчених, творчих  вчителів та вихователів, які віддавали свою душу і серце дітям.

Більш, як півстоліття, кожен працівник шкільного закладу робить усе, що від нього залежить, додає усіх можливих зусиль для того, щоб маленьким вихованцям із такою непростою долею жилося у інтернаті по-родинному затишно і цікаво, щоб вони щоденно відчували любов, увагу та піклування дорослих, які їх оточують.

Вчителі та вихователі навчають дітей новому, сіючи у дитячі серця  любов та зернята добра. Добрі кухарі завжди дадуть смачненької «добавки», а працьовиті руки технічного персоналу ще не раз витруть слізки малечі.

П’ятдесят п’ять  років шкільної історії об’єднало усіх у велику родину. Не всі члени шкільної родини зараз поруч…

Але, їх пам’ятають і продовжують розвивати та примножувати кращі традиції Таврійської школи-інтернату.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.