Новая Каховка
C

» » В Бериславі відбулася фотодокументальна виставка “Спротив геноциду”

В Бериславі відбулася фотодокументальна виставка “Спротив геноциду”

В Бериславі відбулася фотодокументальна виставка  “Спротив геноциду”

В Бериславському районному Будинку культури з 24 по 28 жовтня експонувалася пересувна фотодокументальна виставка "Спротив геноциду”

.

Виставка створена до Дня пам’яті жертв голодоморів Українським інститутом національної пам’яті спільно з державним архівом безпеки України, Центральним державним кінофотофоноархівом України та іншими громадськими організаціями. 


17 стендів унікальних документів та фотографій, значна частина яких оприлюднюється вперше, розкривають масштаби спротиву, його форми і методи.

 


На базі виставки проводилися масові заходи та екскурсії для учнівської та студентської молоді міста. 

 


Під час екскурсії з розповіді наукового співробітника Бериславського районного історичного музею дізналися про трагічні сторінки історії нашого краю періоду Голодомору, що набув характеру геноциду українського народу. 

 


Приємно було спостерігати за екскурсантами під час екскурсії по виставці: не було жодного байдужого обличчя, всі уважно слухали, вивчали стендові документи і фото, обговорювали, сміливо і вдумливо висловлювали свої думки.

 


Відвідувачі переконалися, що український народ не сприймав покірно наругу влади і опір згасав лише зі зникненням фізичних сил через відсутність хліба. Щоденники тих часів, фото наочно проілюстрували придушення спротиву переважаючими провладними силами.

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.