Нова Каховка
C

» » Маршрутників змусять перейти на електроні квитки

Маршрутників змусять перейти на електроні квитки

Міністерство інфраструктури України розробило низку заходів, які мають впорядкувати роботу маршрутних таксі в країні.

 

Зазначені ініціативи стануть предметом розгляду Верховної Ради в рамках дня інфраструктури 3 листопада. Про це заявив очільник  Мінінфраструктури Володимир Омелян.

 

«Ми зараз готуємо низку підзаконних актів на рівні постанов Кабміну, якими маємо врегулювати питання безпеки. Також це буде розглянуто під час інфраструктурного дня в Раді, 3 листопада. Будуть підвищені вимоги до безпеки та комфорту громадян і лібералізований сам ринок», – зазначив він.

 

Серед проблем, які потребують врегулювання на законодавчому рівні, Омелян назвав безпеку перевезень пасажирів та відсутність контролю за доходами водіїв маршруток.

 

«Проблема з тим, що в нас багато так званих маршруток переобладнані з вантажних мікроавтобусів без жодних заходів безпеки ... На жаль, у нас є проблема, що багато маршруток – нелегальні, вони не сплачують податків. Крім того, водії можуть дурити своїх роботодавців, тому ми хочемо запровадити єдиний електронний квиток», – зазначив міністр.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.