Нова Каховка
C

» » В Україні можуть скасувати податок на прибуток

В Україні можуть скасувати податок на прибуток

Національна рада реформ затвердила запровадження податку на виведений капітал замість чинного податку на прибуток із 1 січня 2018 року.

 

Як повідомила  голова парламентського комітету з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна таке рішення Верховна Рада ухвалила на засіданні у вівторок, 25 жовтня.

 

«У перехідних положеннях до проекту Податкового кодексу має з'явитися норма про те, що Кабмін бере зобов'язання запровадити податок на виведений капітал замість податку на прибуток із 2018 року, і я буду контролювати цей процес», – уточнила Южаніна.

 

За її словами, це рішення підтримали Президент і низка депутатів. Якщо уряд не передбачить таку норму в проекті змін до Податкового кодексу, її внесуть депутати-члени профільного комітету.

 

Як повідомлялося раніше,  Мінфін пропанує запровадити 5-річні канікули зі сплати податку на прибуток для підприємств малого бізнесу з обігом до 3 млн гривень  у рамках пропозицій щодо змін до Податкового кодексу.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.