Нова Каховка
C

» » Вихованці Таврійської школи мистецтв стали переможцями міжнародного конкурсу

Вихованці Таврійської школи мистецтв стали переможцями міжнародного конкурсу

22 жовтня за підтримки Міністерства культури України та департаменту культури і туризму Запорізької міської ради відбувся Міжнародний конкурс «Талановиті діти України» в рамках фестивалю «Хортиця – серце Європи» та Днів польської культури «Pod Jednym Niebem» ім. Святого Іоанна Павла ІІ.

Херсонську область на фестивалі-конкурсі представили учні КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» (підрозділ №2, м. Таврійськ)  – хореографічний колектив «Перлини» (керівник Л.Пономаренко)  та учениця 5 класу фортепіанного відділу Христина Богомазюк(викладач Л.Качан).

 

На сцені великого концертного залу Палацу культури «Титан» учні мали честь відкрити фестиваль-конкурс польським стилізованим народним танцем «Каролінка» та винести прапори України та Польщі.
Також вони прийняли участь у хореографічній номінації молодшої вікової категорії з естрадним танцем «От гвинта» та отримали диплом І ступеня.
Серед виконавців-інструменталістів середньої вікової категорії дипломом І ступеня була нагороджена Христина Богомазюк, яка виконала два академічні твори в сучасному аранжуванні.
Вихованці Таврійської школи мистецтв стали переможцями міжнародного конкурсу
Вихованці Таврійської школи мистецтв стали переможцями міжнародного конкурсу

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.