Нова Каховка
C

» » Любимівські школярі побачили роботу великого підприємства зсередини

Любимівські школярі побачили роботу великого підприємства зсередини

Минулого тижня Каховським міськрайоннним центром зайнятості була проведена професіографічна екскурсія на підприємстві ПрАТ «Чумак». Мета - ознайомити учнів любимівської загальноосвітньої школи №1 з роботою ринкоутворюючого підприємства Каховського району та Каховки.

Екскурсію для школярів організував директор з безпеки та зв’язків з громадськістю ПрАТ «Чумак», депутат Каховської районної ради Олександр Бойко. Екскурсоводами для школярів стали начальник відділу з управління персоналом Олена Грицай та майстер зміни Артем Савченко.

Любимівські школярі побачили роботу великого підприємства зсередини

Школярі дізнались про основні напрямки діяльності підприємства, а також його професійну структуру. Учні мали змогу власними очима побачити виробництво добре знайомих продуктів.

Після професіографічної екскурсії учасники із задоволенням ділилися отриманими враженнями та отримали маленькі солодкі подарунки виробництва компанії «Чумак».Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.