Новая Каховка
C

» » На Херсонщині для учасників АТО зарезервовано понад 4 тис. гектарів землі

На Херсонщині для учасників АТО зарезервовано понад 4 тис. гектарів землі

Резерв земельних ділянок сільськогосподарського призначення для надання у власність учасникам АТО складає в області понад 4 тисячі гектарів.

Для забезпечення реалізації учасниками АТО прав на отримання у власність земельних ділянок на сьогоднішній день в області зарезервовані і залишаються вільними 4,1 тис. гектарів землі сільськогосподарського призначення державної власності та 94 гектари – в межах населених пунктів. Близько 2 тис. гектарів із загальної зазначеної площі у поточному році зарезервовано Головним управлінням Держгеокадастру області.

Найбільше масивів – понад 1053 га, зарезервовано у Каховському, близько 768,5 га – в Іванівському, майже 590 га – у Голопристанському районах області.

При цьому, на сьогоднішній день на підставі розроблених і погоджених проектів землеустрою 323 військовослужбовця вже отримали у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею майже 475,9 га.

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.