Новая Каховка
C

» » В Каховці пройшов фестиваль козацької пісні

В Каховці пройшов фестиваль козацької пісні

В четверг, 20 жовтня в Каховській школі мистецтв відбувся XIІІ міський фестиваль козацької пісні "Козацькому роду нема переводу”. Він пройшов  в рамках міських заходів до Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Дня народження міста Каховки та Покрови Святої Богородиці.

Кожний курінь (дитяча організація) приготували свій номер до свята (взяло участь 8 колективів та окремих солістів).

В Каховці пройшов фестиваль козацької пісні

Відзначив учасників фестивалю отаман Каховського Козачого товариства, депутат міської ради Олександр Глущенко та вручив подяки та книги "Каховка. Історія. Сучасність” юним козачкам Каховської паланки УДЮТ "Січ” Олександрі Остапенко  і Вероніці Кириченко (курінь "Скіф” (гімназія) та  Елізаветі Козловій (курінь "Джура” (ЗОШ № 4) за участь в міському конкурсі серед дитячих козацьких організацій міста "Екскурсія Козацьким сквером”. Конкурс проводило Каховське Козачим товариством спільно з Каховською паланкою УДЮТ "Січ” і відділом у справах молоді та спорту По закінченню фестивалю Елізавета Козлова провела екскурсію для бажаючих Козацьким сквером.

Більш того, фестиваль включив у себе демонстрацію відеофільмів про діяльність Благодійного фонду "Лепта” (автори -Г.Гнатовський, В.Базилевич та волонтери фонду), а також відеострічку про акцію "З любов'ю до захисників Державного кордону”, "Казкова Січ 2015” та "Соснова Січ 2015”. 

В Каховці пройшов фестиваль козацької пісніУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.