Нова Каховка
C

» » Кожна третя дитина в Україні живе за межею бідності

Кожна третя дитина в Україні живе за межею бідності

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба  заявив, що система соцзахисту "не вирішує проблему бідності, інвалідності, насилля".

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба під час парламентських слухань на тему: "Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист".
Він відзначив, що система соцзахисту нині зосередила свою діяльність на наданні субсидій, тоді як це "не вирішує проблему бідності, інвалідності, насилля".
"Недостатнє забезпечення і порушення прав дитини має сьогодні місце в усіх сферах: у системі охорони здоров'я, освіти, соціального захисту", - сказав Кулеба.

Говорячи про основні виклики в системі охорони дитинства, він зазначив, що "12% дітей постраждали від агресії на сході, 27% дітей страждають від жорстокості і насильства".
"Соціальні послуги є недосяжними для більшої частини дітей та сімей. А критично мала кількість соціальних працівників не дає можливості вчасно виявити неблагополуччя і надати допомогу дитині і сім'ї", - сказав Кулеба.
"Більше 100 тисяч дітей вимушені жити не в сім'ї, а в інтернатному закладі, 154 тисячі дітей з інвалідністю позбавлені можливості повноцінного життя в соціумі", - зазначив уповноважений.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.