Новая Каховка
C

» » Каховка потерпає від звалищ біля багатоповерхівок

Каховка потерпає від звалищ біля багатоповерхівок

Звалища коло майданчиків зі сміттєвими баками біля багатоповерхових будинків стали звичайним явищем майже для всього міста. Серед проблемних місць – багатоповерхівки, що знаходяться близько до приватного сектору. Адже, саме вивіз відходів власниками приватних будинків й призвів до сміттєвого колапсу.

Так, 10 жовтня обурені бездіяльністю КП «КТП» мешканці будинку по вул. Пушкіна, 67 повідомили, що влаштують акцію для каховського міського голови Андрія Дяченка: вивезуть на тачках все це сміття під Каховську міську раду (взявши приклад із самого Дяченка, коли той вивозив блоки колишньому очільнику міста).

 Каховка потерпає від звалищ біля багатоповерхівок

Скоріше за все, директором підприємства Олександром Зайцевим швидко було отримані вказівки та зроблені висновки з приводу цієї ситуації. І, того ж самого дня, сміття, що не вивозилось 5 тижнів, було прибрано.

Але й тут стався промах! Роботи були проведені так, що біля майданчику з баками з’явилась яма, в якій залишились дрібні відходи, як результат – стоїть сморід на величезний двір та дитячий садочок, що знаходиться поруч. Більш того, під час робіт була пошкоджена плита контейнерного майданчику.

 Каховка потерпає від звалищ біля багатоповерхівок

Сумно усвідомлювати, що роботи розпочались тільки тоді, коли каховчани припинили звернення до КП «КТП» та почали діяти в ультимативній формі.

Як пояснили представники відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла, проблеми з вивозом сміття пов’язані з тим, що сьогодні працює лише один трактор з трьох (як це було раніше) через технічну несправність.

Хоча, каховчанам, які потерпають від звалищ біля власних будинків й досі не зрозуміло, чому не закуповується нова техніка чи не здійснюється ремонт старої. Або ж не залучаються приватні компанії, що могли б виконати ці роботи.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.