Новая Каховка
C

» » У Бериславській дитячій музичній школі відбувся святковий концерт

У Бериславській дитячій музичній школі відбувся святковий концерт

У Бериславській дитячій музичній школі відбувся святковий концерт академічної музики присвячений Міжнародному дню музики, який відзначають 1 жовтня.

 

День музики - це професійне свято для всіх музикантів, композиторів, співаків, але також це і свято для всіх любителів і цінителів однієї з найважливіших складових нашого життя - музики. У всьому світі щорічно воно відзначається великими концертними програмами за участю кращих артистів та художніх колективів.

 


Не залишилась осторонь і Бериславська дитяча музична школа, учні та викладачі якої підготували і провели святковий концерт академічної музики. В ньому прийняли участь творчі колективи, такі як Зразковий хор "Фантазія”, вокальний ансамбль "Співочі краплинки”, хореографічний колектив "Девиртисмент”, а також сольні виступи учнів фортепіанного та вокального відділів. Гарною традицією в цей день стало нагородження кращих учнів адміністрацією школи за відмінні успіхи у навчанні та пропаганді музичного мистецтва. 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.