Нова Каховка
C

» » «Приватбанк» і «Ощадбанк» можуть позбавити права на виплату пенсій

«Приватбанк» і «Ощадбанк» можуть позбавити права на виплату пенсій

Більшість банків, які могли б претендувати на участь у новому конкурсі Мінфіну на право здійснювати бюджетні виплати, не зможуть брати участь у конкурсі. Справа в тому, що у них є податкова заборгованість. За новими правилами такі фінансові установи до конкурсу не допускаються.

 

Кабмін затвердив нові критерії відбору уповноважених банків для виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, пенсій і грошової допомоги. Якщо зараз таких установ чотири десятки, то після конкурсу залишиться ледь десяток.

«Так, за підрахунками Незалежної асоціації банків, новим вимогам Кабміну відповідають лише 14 банків», – заявив голова ради НАБУ Роман Шпек.

 До конкурсу могли б допустити 14 банків: ПриватБанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, Райффайзен Банк Аваль, Укргазбанк, Укрсоцбанк, УкрСиббанк, Альфа-банк, ПУМБ, Креді Агріколь Банк, ОТП Банк, банк «Південний», Кредобанк та Прокредит Банк.

Однак у постанові зазначено, що банки на момент проведення конкурсу не повинні мати заборгованості по сплаті податків і зборів.

За останніми даними Державної фіскальної служби, дев’ять банків з вище названих 14 мали податкову заборгованість на 21 вересня. Це найбільший у країні ПриватБанк, два державні банки (Ощадбанк і Укрексімбанк), «дочки» іноземних банків (Райффайзен Банк Аваль, Укрсоцбанк, ОТП Банк, Кредобанк, Прокредит Банк), а також банк Південний. Щоб брати участь в конкурсі Мінфіну, їм доведеться заплатити всю свою податкову заборгованість, в тому числі, що оскаржується в судах.

Не було боргів тільки у 5 установ, які могли б брати участь у конкурсі Мінфіну: державного «Укргазбанку», «дочок» іноземних банків – Альфа-банку, Укрсиббанку, Креді Агріколь Банку, банку з національним капіталом – ПУМБ. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.