Новая Каховка
C

» » «Приватбанк» і «Ощадбанк» можуть позбавити права на виплату пенсій

«Приватбанк» і «Ощадбанк» можуть позбавити права на виплату пенсій

Більшість банків, які могли б претендувати на участь у новому конкурсі Мінфіну на право здійснювати бюджетні виплати, не зможуть брати участь у конкурсі. Справа в тому, що у них є податкова заборгованість. За новими правилами такі фінансові установи до конкурсу не допускаються.

 

Кабмін затвердив нові критерії відбору уповноважених банків для виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, пенсій і грошової допомоги. Якщо зараз таких установ чотири десятки, то після конкурсу залишиться ледь десяток.

«Так, за підрахунками Незалежної асоціації банків, новим вимогам Кабміну відповідають лише 14 банків», – заявив голова ради НАБУ Роман Шпек.

 До конкурсу могли б допустити 14 банків: ПриватБанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, Райффайзен Банк Аваль, Укргазбанк, Укрсоцбанк, УкрСиббанк, Альфа-банк, ПУМБ, Креді Агріколь Банк, ОТП Банк, банк «Південний», Кредобанк та Прокредит Банк.

Однак у постанові зазначено, що банки на момент проведення конкурсу не повинні мати заборгованості по сплаті податків і зборів.

За останніми даними Державної фіскальної служби, дев’ять банків з вище названих 14 мали податкову заборгованість на 21 вересня. Це найбільший у країні ПриватБанк, два державні банки (Ощадбанк і Укрексімбанк), «дочки» іноземних банків (Райффайзен Банк Аваль, Укрсоцбанк, ОТП Банк, Кредобанк, Прокредит Банк), а також банк Південний. Щоб брати участь в конкурсі Мінфіну, їм доведеться заплатити всю свою податкову заборгованість, в тому числі, що оскаржується в судах.

Не було боргів тільки у 5 установ, які могли б брати участь у конкурсі Мінфіну: державного «Укргазбанку», «дочок» іноземних банків – Альфа-банку, Укрсиббанку, Креді Агріколь Банку, банку з національним капіталом – ПУМБ. 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.