Новая Каховка
C

» » В Каховці відзначили День міста

В Каховці відзначили День міста

24 вересня каховчани відзначили 225-річчя рідного міста. Святкування тривали від самого ранку до пізньої ночі.

Святкування Дня міста розпочалося від самого ранку. На площі перед МПК "Меліоратор” розгорнувся святковий ярмарок сільськогосподарської продукції. Чого тут тільки не було: овочі та фрукти, різноманітна випічка, солодощі, мед, м'ясні вироби — обирати собі до смаку міг кожен каховчанин. 


В Каховці відзначили День міста
В Каховці відзначили День міста
В Каховці відзначили День міста


А у центральній частині міста з 10:00 вже розпочав діяти майданчик майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, у якому взяли участь більше 40 майстрів. Поруч -, за підтримки депутата Каховської районної ради, Олександра Бойко,  фотовиставка від "Фото-Чіз” "Каховка в сімейних архівах”.

В Каховці відзначили День міста
В Каховці відзначили День міста 

В Каховці відзначили День міста

З 10:30 дитячі колективи вражали публіку своїми талантами в рамках святкової концертної програми "Місто дитячих мрій”.

А маленькі учасники творчого конкурсу "Дорога до школи” були нагороджені цінними призами, грамотами та подарунками від Фонду Ігоря Хомінця "Знай більше”.

Біля Каховського історичного музею протягом всього дня працювала професійна фотовиставка Віктора Гавриленка "Асканія-Нова”.

В обідній час,  на площі перед РБК тривало спортивно-ігрове шоу, а далі - відбувся танцювальний флеш-моб "Ми — Українці”. 

Отримала Каховка й приємні подарунки. Так, депутат Каховської міської ради презентував від «Батьківщини» ляльку-мотанку з двома малюками на руках (завбільшки живої людини), що уособлю берегиню рідного міста.

В Каховці відзначили День міста 

Протягом вечора по місту працював «патруль обіймів». Представники молодіжної ланки «ВО «Батьківщина» пропонувала всіх каховчанам відчути тепло та любов обіймів, аби кожен відчував себе дійсно щасливим в цей святковий день.

Ввечері, на площі Трудової Слави, пройшла концертна програма аматорських колективів та виконавців МПК "Меліоратор” та нагородження номінантів "Місто — це там, де твоє серце! Каховці — 225!”, виступ майстра степу Олексія Гілко, одеської команди "Джаз-інсайд”, фіналіста "Фабрики зірок-4” Павла Захарчука.

Після, на всіх чекала молодіжна дискотека. 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.