Нова Каховка
C

» » Херсонщина в лідерах з нелегальних пасажироперевезень

Херсонщина в лідерах з нелегальних пасажироперевезень

Цього року курортні райони Херсонської області відвідало більше 3,5 мільйонів туристів. Тільки користі населеним пунктам, які приймали гостей не так багато. Більше того, за цей рік в області "зелене світло” хтось ввімкнув нелегальним перевізникам.

Журналісти "Українського півдня” дослідили, як працює схема відправки туристів з залізничного вокзалу Херсона до курортних районів.

За інформацією експертів, які 27 липня провели детальний аналіз щодо автобусів і ціноутворення, виявилось наступне: нелегальний збір "Комусь” за кожного пасажира 30 грн. (рахуймо в автобусі 30 місць) і за відправку рейса треба сплатити 60 гривень.

ЧИТАЙТЕ: Водії херсонських маршруток займаються здирництвом з пасажирів

Виявляється, що з кожного рейса ця сума складає 960 гривень, і будете наївними, якщо подумаєте, що ці гроші йдуть в Домініканську Республіку.

Перерахуймо цю суму на 45 (а саме стільки в день з залізничного вокзалу відправлялось рейсів) і отримаємо 43200 грн. за один день, за місяць – 13339200 грн! А за 2 місяці?

Володимир Вишнівський, голова Херсонського обласного осередку Всеукраїнської асоціації автоперевізників зазначає: "Ще 14 липня в Києві було проведено міжвідомчу нараду щодо нелегальних перевезень з вимогою створення міжвідомчих робочих груп по областях. Це було доведено до відома Херсонської ОДА. Прикро, робочу міжвідомчу групу створили 1 серпня, але вона так і не запрацювала".

Гарний курортний сезон закінчується, а яка користь інфраструктурам населених пунктів? Чи покращився за рахунок цього стан доріг чи все пішло просто в чийсь гаманець?

Нагадаємо, що на Херсонщині Укртрансінспекцію в травні цього року очолив Ігор Пастух. Його публічно представив Андрій Гордєєв.

До речі, це було перше кадрове призначення зі згоди голови Херсонської ОДА.

джерело


 

 Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.