Нова Каховка
C

» » Нові дороги в Каховці: роботи провели де схотіли

Нові дороги в Каховці: роботи провели де схотіли

Тепер в Каховці навіть бюджетним коштом асфальт кладуть там, де заманеться. Хто, як і коли?

Активні роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття в Каховці розпочались ще минулого року. Так, одним з перших об’єктів стала під’їзна дорога на житловому масиві «Светлово» за адресою просп. Європейський (Ворошилова), 6.

Та виявляється кошти, на які було виконано роботи, виділялись зовсім на інші об’єкти.

Рішенням 78-ї сесії VI скликання Каховської міської ради № 1450/78 від 24 вересня 2015 року, в пункті 119 було виділено кошти на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїзних доріг для КП«Каховська керуюча компанія». Серед переліку об’єктів – проїзні дороги по вул. К.Лібкнехта (Панкеєвська), 114, 116 та 118. Виконавець робіт – ПП «Арбат».

Нові дороги в Каховці: роботи провели де схотіли

Більш того, відомі конкретні суми, що виділились з бюджетних коштів на кожен з будинків: 114-й – 99115 грн., 116-й – 88527 грн. та 118-й – 54119, 80 грн.

Дивина та й годі! Нового асфальту в цих проїздах не має й досі. А от зовсім поруч, біля адміністративних будівель «Каховського міськрайонного центру зайнятості» та КП «Каховська керуюча компанія», нове дорожнє покриття з’явилось, хоча жодним чином не було заплановано.

Нові дороги в Каховці: роботи провели де схотіли

Цікавим залишається той факт: чим керувався колишній директор КП «ККК» приймаючи виконання робіт? Коли двоє роблять одне й теж, це не означає, що у них вийде одне й те саме. Та цей випадок не можливо віднести до банальної неуважності та байдужого виконання своїх обов’язків. Адже, контроль за їх виконанням повністю лягає на замовника, в цьому випадку – комунальне підприємство.

На щастя, контроль за бюджетними коштами в місті ще є. Так, в липні цього року працівниками Херсонського управління поліції було виявлено факт розтрати майна шляхом зловживання службового становища, - стаття 191 Кримінального кодексу України. Як результат – відкрито кримінальне провадження, зареєстроване в ЄРДР №120162301190001347.

За матеріалами «Каховської Зорі»Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.