Новая Каховка
C

» » Нові дороги в Каховці: роботи провели де схотіли

Нові дороги в Каховці: роботи провели де схотіли

Тепер в Каховці навіть бюджетним коштом асфальт кладуть там, де заманеться. Хто, як і коли?

Активні роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття в Каховці розпочались ще минулого року. Так, одним з перших об’єктів стала під’їзна дорога на житловому масиві «Светлово» за адресою просп. Європейський (Ворошилова), 6.

Та виявляється кошти, на які було виконано роботи, виділялись зовсім на інші об’єкти.

Рішенням 78-ї сесії VI скликання Каховської міської ради № 1450/78 від 24 вересня 2015 року, в пункті 119 було виділено кошти на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїзних доріг для КП«Каховська керуюча компанія». Серед переліку об’єктів – проїзні дороги по вул. К.Лібкнехта (Панкеєвська), 114, 116 та 118. Виконавець робіт – ПП «Арбат».

Нові дороги в Каховці: роботи провели де схотіли

Більш того, відомі конкретні суми, що виділились з бюджетних коштів на кожен з будинків: 114-й – 99115 грн., 116-й – 88527 грн. та 118-й – 54119, 80 грн.

Дивина та й годі! Нового асфальту в цих проїздах не має й досі. А от зовсім поруч, біля адміністративних будівель «Каховського міськрайонного центру зайнятості» та КП «Каховська керуюча компанія», нове дорожнє покриття з’явилось, хоча жодним чином не було заплановано.

Нові дороги в Каховці: роботи провели де схотіли

Цікавим залишається той факт: чим керувався колишній директор КП «ККК» приймаючи виконання робіт? Коли двоє роблять одне й теж, це не означає, що у них вийде одне й те саме. Та цей випадок не можливо віднести до банальної неуважності та байдужого виконання своїх обов’язків. Адже, контроль за їх виконанням повністю лягає на замовника, в цьому випадку – комунальне підприємство.

На щастя, контроль за бюджетними коштами в місті ще є. Так, в липні цього року працівниками Херсонського управління поліції було виявлено факт розтрати майна шляхом зловживання службового становища, - стаття 191 Кримінального кодексу України. Як результат – відкрито кримінальне провадження, зареєстроване в ЄРДР №120162301190001347.

За матеріалами «Каховської Зорі»Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.