Новая Каховка
C

» » В Бериславі відбулись фінальні змагання ІІІ етапу обласної Колосіади

В Бериславі відбулись фінальні змагання ІІІ етапу обласної Колосіади

В Бериславі відбулись фінальні змагання ІІІ етапу обласної Колосіади
В місті Берислав 3 та 4 вересняу спортивному комплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися фінальні змагання ІІІ етапу обласної Колосіади Херсонщини 2016 року.
Участь приймали найсильніши спортсмени з окремих видів спорту обласної організації Всеукраїнського фізкультурного-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України. Змагання проводила обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України спільно з управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, Бериславською районною КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва. 
Після закінчення урочистого відкриття учасники зійшлися в запеклій та безкомпромісній боротьбі за звання найсильніших сільських спортсменів та команд в 8 видах спорту: гирьовому спорті, легкоатлетичному кросі, настільному тенісі, шашках, шахах, парковому волейболі (жінки), волейболі (чоловіки) і перетягуванні канату. В змаганнях мали право брати участь тільки спортсмени-аматори, які постійно проживають і зареєстровані у сільських адміністративних районах, за які змагалися. Кожна збірна команда району могла виставити по 2 команди у кожному виді спорту.
Найсильнішими сільськими спортсменами Херсонщини 2016 року з окремих видів спорту стали: 
Шашки - серед жінок Олександра Степанюк (Бериславський район), серед чоловіків Василь Райляну (Бериславський район);
Шахи - серед жінок Тетяна Контушна (Голопристанський район), серед чоловіків Юрій Красніцький (Бериславський район);
Гирьовий спорт - серед жінок у ваговій категорії 65 кг Людмила Шевченко (Каховський район) з результатом у ривку гирі 16 кг 110 балів, +65 кг - Олена Іванова (Каховський район) з результатом 61 бал; серед чоловіків у ваговій категорії 70 кг Валерій Черепанов (Білозерський район) з результатом у двоборстві (вага гир 24 кг) 123 бала, 80 кг - Олег Косяков (Голопристанський району) 81 бал, 90 кг - Артур Заруденець (Бериславський район) 140 балів, +90 кг - Олександр Пучков (Білозерський район) 110 балів;
Настільний теніс - серед жінок Світлана Цимбал (Бериславський район), серед чоловіків Сергій Іванець (Бериславський район);
Легкоатлетичний крос - серед жінок на дистанції 2000 м Людмила Флора (Голопристанський район) з результатом 10 хв. 41,12 сек., серед чоловіків на дистанції 3000 м Ігор Шломченко (Голопристанський район) з результатом 9 хв. 56,41 сек;

Найсильнішими сільськими командами Херсонщини 2016 року з окремих видів спорту стали: 
Шашки - Бериславський район;
Шахи - Голопристанський район;
Гирьовий спорт - Голопристанський район;
Настільний теніс - Бериславський район;
Легкоатлетичний крос - Голопристанський район;
Перетягування канату - Голопристанський район у складі: Михайло Штацький, Дмитро Мусієнко, Леонід Міщенко, Юрій Крутоус, Іван Чухлєбов, Роман Оноприієнко, Юрій Ошурко;
Парковий волейбол (жінки) - Голопристанський район у складі: Олена Пантак, Ганна Шульга, Юлія Лазарєва;
Волейбол (чоловіки) - Скадовський район у складі: Денис Дудченко, Петро Цуркан, Вадим Калінчук, Андрій Титаренко, Петро Ординський, Роман Зосименко, Назар Безручко, Войтюк Олександр, тренер Віктор Дудченко.

В загальнокомандній першості серед збірних команд І групи районів:
І місце посіла збірна Голопристанського району (керівник команди Сергій Курган), 
ІІ місце - збірна Бериславського району (керівник команди Василь Стойко), 
ІІІ - збірна Скадовського району (керівник команди Віктор Дудченко); серед збірних команд ІІ групи районів
І місце посіла збірна Новотроїцького району (керівник команди Руслан Островський), 
ІІ місце - збірна Каховського району (керівник команди В'ячеслав Летинецький), 
ІІІ - збірна Білозерського району.
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.