Нова Каховка
C

» » В Каховці на площу в центрі міста чекає реконструкція

В Каховці на площу в центрі міста чекає реконструкція

6 вересня в Каховці відбулося перше засідання новообраної архітектурно-містобудівної ради на чолі з головним архітектором міста Сервіназ Джепарова. Обговорили питання коригування проекту реконструкції площі перед районним Будинком культури.

Запропонував внести суттєві зміни депутат міської ради від партії «ВО «Батьківщина» Руслан Романенко. Так, він звернувся до депутатів міськради та членів архітектурно-містобудівної ради з пропозицією вимостити площу не декоративною плиткою, а гранітною бруківкою. Хоча, вона й дорожча в два рази, про її довговічність не можливо сперечатися.

Більш того, було запропоновано виключити з проекту фонтан та відкинуто ідею наскрізного проїзду через площу для транспорту (для збереження безпеки каховчан).

В обговоренні взяли активну участь і фахівці в будівництві та архітектурі - дизайнер Геннадій Гнатовский, Валентина Івченко, і представники громадськості - депутат міськради Олександр Глущенко та Галина Захарченко. Саме завдяки такому комплексному та різносторонньому підходу до обговорення, були розглянуті такі цікаві ідеї, як: озеленення площі, квітковий фонтан, невеличкі фонтани, що б'ють з-під тротуару.

Остаточне рішення, звичайно, за депутатами Каховської міської ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.