Нова Каховка
C

» » Новокаховчани зробили маскувальну сітку

Новокаховчани зробили маскувальну сітку

     Сьогодні у ТЦ «Фреш» Новокаховчани мали змогу зробити добру справу та з користю провести час. Волонтер Ілона Волошина спільно з паном Сергієм (працівником тиру в ТЦ "Фреш") організували акцію по плетінню маскувальної сітки для бійців «АТО». Протягом дня кожен охочий міг долучитись і зробити свій вклад у допомогу нашій армії.

     До плетіння сітки приєднувались бериславські волонтери, студенти Бериславського коледжу, чоловіки, жінки та навіть наші найменші громадяни, які з захватом вплітали стрічки. Майже за 4 години, було виготовлено 40% сітки. Та роботи попереду ще багато, адже довжина сітки сягає більше 10 м. Для завершення роботи над маскувальною сіткою активісти просять клаптики тканини білого, тілесного, коричневого, чорного та темно-зеленого кольорів та риболовецькі сітки!

     Продовження акція відбудеться 29.12.2015 р. з 10:00 у ТЦ «Фреш» (навпроти боулінгу). Долучайтеся до плетіння маскувальної сітки, внесіть свій вклад в перемогу! Не вмієте вплітати? Вас з радістю навчать! Новокаховчани зробили маскувальну сітку
Новокаховчани зробили маскувальну сітку
Новокаховчани зробили маскувальну сітку
Новокаховчани зробили маскувальну сітку


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.