Нова Каховка
C

» » Обращение народных депутатов Путилов считает фейком

Обращение народных депутатов Путилов считает фейком

Вчера в «Фейсбуке» появилась информация о сборе подписей народных депутатов под обращением к президенту Петру Порошенко с просьбой об отставке первого заместителя главы АП Виталия Ковальчука за его действия по дестабилизации ситуации в Херсонской области.

Сегодня в соцсетях эту информацию назвали фейком, в том силе глава Херсонского областного совета Андрей Путилов.

Правда оказалось что Путилов не владеет информацией. Вот комментарий одного из подписантов, народного депутата Ивана Винника:

"Прикро розуміти, що звернення народних депутатів України чомусь називають фейковим. Вчора ввечері в Верховній Раді збиралися підписи під листом-зверненням на ім'я Президента України з приводу антидержавної позиції першого заступника голови Адміністрації Президента Віталія Ковальчука. З херсонських нардепів його підписав тільки я — підписуючи, я чітко розумів, що Ковальчук працює проти Путілова і його дії спрямовані на повалення влади демократичних сил на Херсонщині, та дестабілізацію в прикордонному регіоні.

Переді мною його підписав депутат Валерій Карпунцов та ще кілька депутатів з групи "У
ДАР", що входять до фракції Блоку Петра Порошенка. Ніхто з херсонських народних депутатів його більше не підписав.

Сьогодні це звернення було переписано зі значно м'якшим формулюванням, де вже не вказується нічого про першого заступника голови АП, що головним заколотником є саме Ковальчук, а просто йдеться про загрозу політичного перевороту.


Я наголошую, що головною проблемою є саме ті інтриги, які плете заступник Адміністрації Президента Ковальчук. Плете за спиною Президента. Я неодноразово наголошував про ймовірність загроз, які в собі містить звільнення Путілова з посади голови облради і нагадаю, що його звільнення тягне за собою серйозні загрози сепаратизму в Херсонській області".

Обращение народных депутатов Путилов считает фейкомШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.