Новая Каховка
C

» » Муженко повідомив про створення військового резерву

Муженко повідомив про створення військового резерву

Начальник Генерального штабу Збройних сил України генерал армії Віктор Муженко заявив, що в Україні вже створений оперативний резерв із 85 тисяч осіб.

Як написав він у Фейсбуці, це люди з бойовим досвідом і високим, у 80 відсотків, рівнем психологічної готовності захищати український народ.

За його словами, нині в Україні починають навчальні збори з резервістами в 9 бойових бригадах усіх оперативних командувань Збройних сил України. 8 тисяч осіб будуть виконувати навчально-бойові завдання у складі своїх підрозділів разом із військовослужбовцями-контрактниками.

«Маємо за мету: підтримати бойову готовність і навченість особового складу резерву, опрацювати підходи і механізми швидкого доукомплектування бойових бригад на випадок широкої агресії Росії. Крім того, існує нагальна необхідність обміну бойовим досвідом між військовослужбовцями-резервістами і контрактниками», – написав Муженко.

У суботу в Міністерстві оборони України повідомляли, що у Збройних силах почалися масштабні збори з резервістами. Як мовилося в повідомленні, протягом вересня до них залучать 9 бригад усіх оперативних командувань у 5 областях, буде залучено понад 8 тисяч резервістів, 10% із яких офіцери. Збори пройдуть у два етапи: перший – 3–15 вересня, другий – 12–24 вересня.

Як зазначили тоді в міністерстві, зараз в Україні є близько 85 тисяч резервістів. «Це люди, які вже відслужили один рік за мобілізацією, брали участь в АТО, і тепер їх запрошують на військові збори для підтримання рівня фахової підготовки та підвищення бойового вишколу. За попереднім опитуванням серед резервістів, 80% готові будь-якої миті стати на захист Батьківщини та прибути за викликом до військових частин», – мовилося в повідомленні Міноборони.

Створення в Україні необхідного військового резерву було передбачене Концепцією розвитку сектору безпеки і оборони України, яку розробила Рада національної безпеки і оборони і якуввів президент  Петро Порошенко в середині березня.

джерело

 Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.