Нова Каховка
C

» » На Бериславщине археологи сделали интересное открытие

На Бериславщине археологи сделали интересное открытие

На территории позднескифского Консуловского городища археологи раскопали интересное сооружение.

Об этом депутату Херсонского областного совета Игорю Йосипенко рассказал участник совместной польско-украинской археологической экспедиции, профессорМарчек Матера.

«На Консулівському городищі (1 ст. до н. е - 2 ст. н. е.), де вже другий тиждень представники польсько-української археологічної експедиції ведуть розкопки, віднайдено оборонну будівельну конструкцію шириною 4 метри. Унікальність знахідки в тому, що вона типова для античної культури. І можливо ключ до того, які народи проживали на цій території.

На Бериславщине археологи сделали интересное открытие

Щоправда, такі знахідки дають відповіді на одні запитання і водночас породжують інші,- говорить по-філософськи професор з Польщі.
Така поважна делегація міжнародних археологів-експертів дає сподівання, що ми дізнаємось про наш рідний край чимало нового»
, - написал Игорь Йосипенко в «Фейсбуке».

Позднескифское Консуловское городище (возле с. Республиканец Бериславского района) было открыто во второй половине XIX в. Этот памятник археологии хорошо сохранился, но до последнего времени почти не исследовался.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.